Jak rzucić palenie nikotynę Jak wyjść z hazardu Jak odstawić alkohol

Opinie

Kilka słów od naszych uczestników.Promotorzy:


Promotor kursu, Bolesław

Zdobywanie wiedzy i doświadczenia poprowadziło mnie na życiowy szczyt. Nawet tam czekają na nas trudne pułapki. Uczestnictwo jest wielką przygodą i spotkaniem z różnorodną wiedzą – wyłapałem tutaj stoicyzm Marka Aureliusza, filozofie Nietzschego, Freuda, fundamenty wielu religii, ludowe mądrości a nawet techniki wojskowe, które dały mi większą decyzyjność oraz odpowiedzialność za swoje życie.

Serdecznie polecam i pozdrawiam, Bolesław


Wyślij swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem na: reset33wpisy@gmail.com a umieścimy je poniżej.

Uczestnicy:


Uczestnik kursu

Paliłem papierosy i wydawało mi się, że jestem wyjątkowym przypadkiem. Rozumiem już wszystko.

Pozdrawiam, Łukasz
Uczestnik kursu

„Człowiek rodząc się robi pierwszy wdech, oddycha całe życie do momentu ostatniego wydechu. Kluczem do sukcesu jest stan umysłu, który możesz wytworzyć…” Dzięki Wam moje wdechy nie mają dodatku nikotyny, posiadają na pewno dodatek zachwytu. Tak jak podczas tego wschodu słońca, który załączam do wiadomości.

Jestem za to bardzo wdzięczna – Julia.
Uczestnik kursu

Buty do biegania już mam ;) Pozostaje mi cieszyć się nowym, szczęśliwym, kreowanym przeze mnie życiem

Anonim
Uczestnik kursu

Ogrom cudownego Świata pokazuje mi stale na nowo, że jestem uczestnikiem czegoś wspaniałego. Na nałóg nie ma miejsca i nie gra on w moim życiu żadnej roli.
PS na zdjęciu wodospad chmur.
Trzymam kciuki za każdą osobę uczestniczącą w R33.

Anonim
Uczestnik kursu

Podjąłem udział w tym kursie. Stwierdziłem „co mi tam… spróbuję. Pewnie i tak, jak zwykle się nie uda” ale okazuje się, że na końcu rzucenie palenia było czymś oczywistym… czymś co nie podlegało żadnej dyskusji. „Polecenie – wykonać…”

Mariusz
Uczestnik kursu

Dzięki za przebudzenie! Domyślam się, że w filmach są rzeczy, które trafiają do źródła umysłu. Rzucanie palenia następuje jakby instynktownie.

Gosia
Uczestnik kursu

Rezultaty przeszły moje oczekiwania. Dobrze, że macie gwarancję zadowolenia bo przez nią się zdecydowałam i teraz jestem wolna. Strach pomyśleć co byłoby teraz ze mną, pewnie kolejne porażki, rozczarowania i nerwica. Wasza metoda to połączenie kilku metod w takiej kolejności, że nie jestem w stanie określić co tak naprawdę mi pomogło i to jest w tym wszystkim najciekawsze. Wydaje mi się, że najbardziej etap czwarty i ósmy, gdzie nie mogłam doczekać się już startu w nowe życie. W każdym razie skuteczny program, dzięki któremu mam wszystko poukładane w głowie i poukładane życie, w którym nałóg jest głęboko uśpiony. Wcześniej żyłam w śnie zaprogramowanym przez moje toksyczne otoczenie. Te wszystkie złe przekonania, przykrości, blokady z mojej młodości jakie mną sterowały już zniknęły. Przebudzenie ze snu pozwala mi spojrzeć na świat takim jakim jest. Skupiam się teraz na tym co pożyteczne dla mnie, odizolowując się od toksycznych spraw. To zapewnia mi spokój, którego zawsze było brak. Przejście przez Reset33 to bezcenne doświadczenie, po którym życie staje się łatwiejsze. Wahałam się z rejestracją ale decyzja zrobienia tego to jedna z najlepszych w moim życiu. W załączniku zamieszczam zdjęcie z mojego ulubionego miejsca, w którym mogę się wyciszyć, ustalić plany i skorygować swoje cele, aby mieć super życie. Wszystkiego dobrego!

Agnieszka
Uczestnik kursu

Dziękuję za te tajniki i wiedze na tyle dużą i trafiającą do głowy, że już nie tęsknię za nałogiem. Ten brak tęsknoty jest największą zaletą tego kursu, ponieważ mam wiedze, dzięki której mogę teraz spokojnie funkcjonować. Na zdjęciu mini boisko do gry w piłkę – mojej dawnej miłości. Odbuduje sobie zdrowie i planuje w najbliższym czasie dołączyć do amatorskiej piłkarskiej drużyny. Dziękuję za pomoc w odbiciu się od dna, już moje zdrowie nie chwieje się tak bardzo jak dawniej.

Dawid09
Uczestnik kursu

Pomogło! Kilka lat walki, a wystarczyło 11 dni z resetem. Trzy największe jego zalety to: 1. Olewam myśli namawiające do powrotu do nałogu, które kiedyś mną rządziły. 2. Ogarnąłem swoje życie, wiem co robić dziś, jutro, za miesiąc, za rok. 3. Problemy, stres, porażki traktuje jako normalne życiowe kwestie, które mogą się po prostu pojawić. Tak samo akceptuje swoje niedoskonałości fizyczne, które były mi dane w pakiecie od życia. Super, że tu trafiłem bo resztę życia spędzę szczęśliwy i pogodzony ze sobą. Pozdrawiam

Nikodem
Uczestnik kursu

Reset33 działa. W kilka dni poznajesz metody i motywację dającą solidnego kopniaka do działania. Piszę po trzech latach od ukończenia programu. Trzy lata bez trucizny i jestem na coraz wyższym poziomie. Wolność polecam każdemu kto się zastanawia. Trzeba słuchać tego w skupieniu i efekty przychodzą.

Michał
Uczestnik kursu

Reset33.pl zostało wyróżnione nagrodą „Złota Firma”.

Uczestnik kursu

Dziękujemy za komentarze, opinie i wiadomości.

Twórcy Reset33
Uczestnik kursu

Polecam Reset33 nikotyna tym, którzy nie wiedzą jak rzucić palenie albo przestać ssać podgrzewacze. Jest to źródło ogromnej wiedzy. Ukończyłem program z pół roku temu! Przez pierwsze 5 dni mną poskręcało i działo się ze mną to co opisywaliście ale dzięki świadomości o tym wszystkim zachowałem spokój bo doskonale wiedziałem co się ze mną dzieje. Później zacząłem z uśmiechem na twarzy robić to wszystko co kazaliście. Dodatkowo zaoszczędzone pieniądze postanowiłem przeznaczyć na wycieczkę. Program pomaga uzależnionym od nikotyny pozbyć się chęci dostarczenia kolejnej dawki trucizny. Najważniejsze, że bez większego stresu i nerwów. Dzieje się tak bo masz wiedzę, która niszczy każdą głupią myśl i pomaga odmówić głupim ludziom namawiającym do nałogu. Ten program rozwiązuje problem nałogu, pomaga nadrobić przeszłość, umożliwia transformację na lepsze życie.

Max35
Uczestnik kursu

10 lat szukania sposobu na hazard – bez efektów bo za każdym razem coś sprawiało, że wracałem. Kilka dni z resetem 33 – brak nawrotów. Program uzupełnił jakiś brakujący element, dzięki któremu mam przewagę nad hazardowym zapalnikiem.

Tadeusz