Opinie

Kilka słów od naszych uczestników.Promotorzy:


Promotor kursu, Bolesław

Zdobywanie wiedzy i doświadczenia poprowadziło mnie na życiowy szczyt. Nawet tam czekają na nas trudne pułapki. Uczestnictwo jest wielką przygodą i spotkaniem z różnorodną wiedzą – wyłapałem tutaj stoicyzm Marka Aureliusza, filozofie Nietzschego, Freuda, fundamenty wielu religii, ludowe mądrości a nawet techniki wojskowe, które dały mi większą decyzyjność oraz odpowiedzialność za swoje życie.

Serdecznie polecam i pozdrawiam, Bolesław


Wyślij swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem na: reset33wpisy@gmail.com a umieścimy je poniżej.

Uczestnicy:


Uczestnik kursu

Paliłem papierosy i wydawało mi się, że jestem wyjątkowym przypadkiem. Rozumiem już wszystko.

Pozdrawiam, Łukasz
Uczestnik kursu

„Człowiek rodząc się robi pierwszy wdech, oddycha całe życie do momentu ostatniego wydechu. Kluczem do sukcesu jest stan umysłu, który możesz wytworzyć…” Dzięki Wam moje wdechy nie mają dodatku nikotyny, posiadają na pewno dodatek zachwytu. Tak jak podczas tego wschodu słońca, który załączam do wiadomości.

Jestem za to bardzo wdzięczna – Julia.
Uczestnik kursu

Buty do biegania już mam ;) Pozostaje mi cieszyć się nowym, szczęśliwym, kreowanym przeze mnie życiem

Anonim
Uczestnik kursu

Ogrom cudownego Świata pokazuje mi stale na nowo, że jestem uczestnikiem czegoś wspaniałego. Na nałóg nie ma miejsca i nie gra on w moim życiu żadnej roli.
PS na zdjęciu wodospad chmur.
Trzymam kciuki za każdą osobę uczestniczącą w R33.

Anonim
Uczestnik kursu

Podjąłem udział w tym kursie. Stwierdziłem „co mi tam… spróbuję. Pewnie i tak, jak zwykle się nie uda” ale okazuje się, że na końcu rzucenie palenia było czymś oczywistym… czymś co nie podlegało żadnej dyskusji. „Polecenie – wykonać…”

Mariusz
Uczestnik kursu

Dzięki za przebudzenie! Domyślam się, że w filmach są rzeczy, które trafiają do źródła umysłu. Rzucanie palenia następuje jakby instynktownie.

Gosia